Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne 2023

Jakie zaproszenia wybrać? Nowości 2023

Trendy ślubne co roku się zmieniają, dlatego warto dowiedzieć się jaka papeteria ślubna będzie popularna w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla Was oryginalne zaproszenia ślubne, zarówno w stylu minimalistycznym, jak i zaproszenia ślubne w stylu glamour i boho. Każda Para Młoda chciałaby, żeby jej zaproszenia ślubne były niepowtarzalne i stylowe. W tym roku proponujemy wyjątkowe zaproszenia ślubne w stylu minimalistycznym, z ciekawą czcionką lub złoceniem.

Zestawy kolorystyczne zaproszeń ślubnych obejmują zarówno butelkową zieleń, pudrowy róż, jak i burgund i granatowy. W modzie są także klasyczne zaproszenia ślubne oraz czarne zaproszenia ze złoceniem. Coraz częściej pojawia się minimalizm, a zaproszenia ślubne uzupełniane są eleganckimi kopertami lub folderami. Minimalistyczne zaproszenia ślubne w elegancki sposób zapowiedzą każde stylowe przyjęcie weselne. Jakie zaproszenie ślubne wybrać na ślub w 2023? Zapoznajcie się z naszymi propozycjami zaproszeń ślubnych na ten sezon.

Zaproszenia Ślubne na rok 2023 - Nowości od Amelia-Wedding.pl!

Minimalistyczne zaproszenia ślubne

Minimalizm to nie jedyny obecny trend w zaproszeniach ślubnych w 2023 roku. Proste i klasyczne zaproszenia ślubne z pewnością dla niejednej pary młodej będą także inspiracją w dekoracjach. W tym roku w naszych propozycjach znajdziecie także zaproszenia ślubne na szkle, zaproszenia ślubne z kwiatami, a także delikatne zaproszenia ślubne w stylu glamour z dodatkiem złotych liter.

Tworząc zaproszenia ślubne na rok 2023 zdecydowaliśmy się na użycie eleganckich papierów z fakturą lub z perłowym połyskiem. Dzięki temu, zarówo Pary Młode, które poszukują zaproszeń ślubnych w stylu rustykalnych, jak i te decydujące się na styl glamour i klasyczny, znajdą w naszej ofercie idealne wzory. Prostota i subtelny design nie wychodzą z mody.

Oryginalne zaproszenia ślubne na ślub w 2023 roku

Zmieniające się trendy ślubne są dla nas inspiracją w tworzeniu papeterii ślubnej. Chcieliśmy, żeby zaproszenia ślubne na ten sezon łączyła klasyka i oryginalne wykończenie. Nasze projekty są wyjątkowe, żeby Wasze wesele było niepowtarzalne, a wystrój sali weselnej zachwycał. Trendy ślubne obejmują przecież także dekoracje weselne, dlatego ciekawie zaprezentuje się dopasowana stylistyczne papeteria ślubna - podziękowania dla Gości, winietki z nazwiskami Gości, tablica stołów z rozsadzeniem. Wybierając oryginalne zaproszenia ślubne, stworzycie ślub jedyny w swoim rodzaju.

Zaproszenia Ślubne na rok 2023 - Nowości od Amelia-Wedding.pl!

Jakie zaproszenia ślubne są w modzie?

Jeśli lubicie podążać za nowościami i z zaciekawieniem śledzicie trendy ślubne, zapoznajcie się z zaproszeniami ślubnymi, które są nowością w tym sezonie. Wśród nich oryginalne zaproszenia ślubne na pleksi lub szkle, które będą eleganckim detalem każdego wesela, a także przezroczyste dekoracje weselne, czyli winietki na szkle lub pleksi, akrylowe numery stołów, tablica stołów na pleksi. Zjawiskowe dekoracje weselne nie umkną uwagi Gościom. Szklane zaproszenia ślubne mogą mieć także dodatkowe, kwiatowe motywy. Zaproszenia ślubne z piwonią lub eukaliptusem dodadzą uroku każdej uroczystości.

Zaproszenia Ślubne na rok 2023 - Nowości od Amelia-Wedding.pl!

Tanie zaproszenia ślubne

Jak wybrać zaproszenia ślubne, żeby były tanie, ale także spełniły Wasze oczekiwania? Rozwiązaniem będą minimalistyczne zaproszenia ślubne, subtelne i klasyczne. Mogą być dodatkowo uszlachetnione złoceniem lub mieć delikatny motyw kwiatowy. I tu w propozycjach pojawiają się zaproszenia ślubne z gipsówką, eukaliptusem czy różą. Możecie zdecydować się także na elegancką kopertę, która również będzie ozdobą zaproszenia. Klasyczne zaproszenie ślubne i unikatowa koperta to połączenie idealne.