Zaproszenie ślubne kwiatowe - Piwonia/Peonia

Co stanowi źródło inspiracji dla osób tworzących zaproszenia ślubne? Piwonie to kwiat pobudzający wyobraźnię wielu i to właśnie na jego kolorach opiera się nasza florystyczna kolekcja. Przygotowana przez nas linia wyjątkowych, najwyższej jakości produktów wykonanych na papierze z dodatkiem lnu ecru lub na sztywnym papierze satynowym, przedstawia piękne kompozycje kwiatowe w różnych kolorach. Bogactwo dostępnych w naszym sklepie internetowym wzorów i motywów czyni ją idealną dla par wymagających, które chcą uciec od sztampy i konwencji, poszukujących rozwiązań wyjątkowych. Produkty wchodzące w jej skład są różnokolorowe i zróżnicowane pod względem prezentowanej kompozycji. Dzięki temu przypadną do gustu parom o różnych upodobaniach i wymaganiach.

Zaproszenia ślubne kwiatowe - motyw piwonii/peonii najnowszym trendem w branży!

Zaproszenia ślubne inspirowane piwoniami przypadną do gustu zwłaszcza tym parom, które lubują się w motywach folklorystycznych. Różnokolorowe kompozycje kwiatowe zaprezentowane są na dekoracyjnym papierze z dodatkiem lnu ecru lub na sztywnym papierze satynowym. Są jednocześnie eleganckie i stylowe, ale też swojskie i przyjemne w odbiorze. Wpisują się one w całą serię produktów, które ubarwią Wasz Wielki Dzień - w jej skład wchodzą też bileciki, menu, pudełka na ciasto dla kości czy winietki. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co niezbędne do uświetnienia tak wyjątkowej uroczystości - od bilecików, poprzez menu, aż po pudełka na słodkości i dania na wynos dla gości.

Ręcznie wykonane kompozycje kwiatowe, wzory i motywy kwiatowe na zaproszeniach ślubnych inspirowanych piwonią/peonią to jeden z najgorętszych trendów w branży! Produkty z naszej kolekcji, która ten trend reprezentuje, są absolutnie wyjątkowe, oryginalne i zachwycają pod względem estetycznym. Są gwarancją tego, że zaproszeni przez Was goście nigdy nie zapomną o Waszym Wyjątkowym Święcie! Na naszej stronie znajdziecie modele wykonane z materiałów najwyższej jakości, przyjaznych środowisku, odznaczające się fantastyczną, niepowtarzalną estetyką.

zaproszenia ślubne z kwiatem piwonia