Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Stylowe piwoniowe zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Piwonia czy peonia? Te dwie nazwy oznaczają ten sam kwiat. Można go trochę porównać do niezdecydowania, jakie występuje w trakcie planowania przez Parę Młodą przyjęcia weselnego. Ma to być uroczysta i wyjątkowa chwila, która zostanie zapamiętana przez weselników. Planowanie i organizowanie przyjęcia weselnego może być pełne emocji, którym towarzyszą odmienne nastroje i często nieporozumienia. A przecież kompromis w życiu małżeńskim jest najważniejszy. Ważnym elementem każdej organizowanej uroczystości weselnej to oczywiście wysłanie odpowiednio wcześnie eleganckich zaproszeń ślubnych do gości weselnych. A może warto zdecydować się na bardzo wyjątkowe i przepiękne zaproszenia ślubne z peonią, które pobudzają wyobraźnię?

Piwonia, to polska nazwa greckiej nazwy „peonia”. Obie nazwy są spotykane i używane zamiennie. Wystrój sali weselnej powinien grać do jednej bramki z uwzględnieniem wszystkich dodatków, takich jak właśnie zaproszenia ślubne, ale również winietki na stole, podziękowania dla gości czy też konkursy i zabawy towarzyszące. Piwoniowe zaproszenia ślubne będą idealnym rozwiązaniem dla ponadczasowych i uniwersalnych motywów przewodnich każdego wesela. Kwiat ten pasuje praktycznie do każdego motywu przewodniego organizowanego wesela, niezależnie od tego czy jest to retro, boho, rustical czy bujny glamour.

Bardzo imponujące, długowieczne krzewy piwonii o nieskazitelnych kwiatach, to ozdoba niejednego ogrodu. Wyróżniają się piękną i cudowną różową barwą, która czasami przechodzi w nietypowe połączenie barwy żółtej oraz lekko czerwonej. Piwoniowe zaproszenia ślubne będą idealnym pomysłem dla tych Par Młodych, które cenią sobie szczerość oraz oddanie. Peonia od wieków uważana jest za niezwykły kwiat. Symbolizuje czystość i niewinność, a z drugiej strony majestatyczne szczęście.

Na świecie istnieje mnóstwo kolorów, które można folkloryzować i dzięki temu przywoływać tradycyjne, ludowe motywy przewodnie. Takie mieszanki bardzo często wywołują silne i przepiękne emocje wśród wielu osób, z uwagi chociażby na zamiłowanie do tradycji i rodzinnych wartości. Warto postawić na kolory, które będą stuprocentowo spełniać oczekiwania wszystkich gości. Zaproszenie ślubne z piwonią są doskonałą alternatywa do zawsze uniwersalnych i na czasie odcieni czerwonego, różu czy białego.

Zaproszenia ślubne z peonią dostępne na Amelia-Wedding.pl to niezwykła energia sporej dawki uniwersalnego charakteru. Dostępne na stronie internetowej wzory dotykają bardzo mocno kwiatowych motywów. Zaproszenia te zapadną w pamięć wszystkim przybyłym weselnikom.

Zaproszenia ślubne kwiatowe - motyw piwonii/peonii najnowszym trendem w branży!

Zaproszenia ślubne inspirowane piwoniami przypadną do gustu zwłaszcza tym parom, które lubują się w motywach folklorystycznych. Różnokolorowe kompozycje kwiatowe zaprezentowane są na dekoracyjnym papierze z dodatkiem lnu ecru lub na sztywnym papierze satynowym. Są jednocześnie eleganckie i stylowe, ale też swojskie i przyjemne w odbiorze. Wpisują się one w całą serię produktów, które ubarwią Wasz Wielki Dzień - w jej skład wchodzą też bileciki, menu, pudełka na ciasto dla kości czy winietki. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co niezbędne do uświetnienia tak wyjątkowej uroczystości - od bilecików, poprzez menu, aż po pudełka na słodkości i dania na wynos dla gości.

Ręcznie wykonane kompozycje kwiatowe, wzory i motywy kwiatowe na zaproszeniach ślubnych inspirowanych piwonią/peonią to jeden z najgorętszych trendów w branży! Produkty z naszej kolekcji, która ten trend reprezentuje, są absolutnie wyjątkowe, oryginalne i zachwycają pod względem estetycznym. Są gwarancją tego, że zaproszeni przez Was goście nigdy nie zapomną o Waszym Wyjątkowym Święcie! Na naszej stronie znajdziecie modele wykonane z materiałów najwyższej jakości, przyjaznych środowisku, odznaczające się fantastyczną, niepowtarzalną estetyką.

zaproszenia ślubne z kwiatem piwonia