Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Wyjątkowe i oryginalne łososiowe zaproszenia ślubne

Ślub i wesele zbliżają się wielkimi krokami. Para Młoda dopina wszystkie szczegóły na przysłowiowy ostatni guzik. Jednym z pierwszych etapów wielomiesięcznych przygotowań do tej nader uroczystej chwili jest przygotowanie oryginalnych i eleganckich zaproszeń ślubnych. Chwila wręczenie przyszłym weselnikom niewielkich rozmiarów zgiętek papieru z treścią zaproszenia, okraszonych ozdobną kopertą i innymi, nietuzinkowymi dodatkami, jest bardzo podniosła i emocjonująca. Przyszli goście weselni czują się bardzo wyjątkowo, bo mogą dzielić wspólne i radosne chwile z przyszłymi Małżonkami. Jaki rodzaj zaproszenia wybrać i przede wszystkim na jaki kolor postawić?

Warto wiedzieć, że kolorystyka różnego rodzaju akcesoriów papeterii ślubnej, powinna współgrać w jednej drużynie z wystrojem sali weselnej. Zarówno zaproszenia, winietki na stół, jak również podziękowania dla gości powinny być utrzymane w jednej kolorystyce. Łososiowe zaproszenia ślubne będą kojarzone z delikatnością, magicznością, miłością oraz pięknem. Ta barwa, będąca pochodną koloru czerwonego i delikatnie pocałowaną nutą bieli, będzie bardzo dobrze komponować się na wszelkiego rodzaju uniwersalnych motywach weselnych. Zarówno tradycyjny styl retro, artystyczny boho, czy wiejski rustykalny, w połączeniu z kompozycjami kwiatowymi, bujnymi piórami czy ozdobnymi frędzlami, będą bardzo dobrze eksponować się z ciemnoróżowym stylem łososiowych zaproszeń ślubnych.

To bardzo charakterystyczna barwa, która jest uwielbiana przez wiele osób z uwagi na ciepły i radosny klimat. Trzeba jednak nadmienić, że zastosowana bez umiaru lub w nieodpowiednim towarzystwie dodatków ślubnych, może przyczynić się do katastrofy wizualnej. Łososiowe zaproszenia ślubne będą upodabniane do ciepłych odmian, które będą utożsamiane ze spokojem i szczerością. Kolor łososiowy ma wiele imion i przybiera zmienną formę, od jasnej czerwieni do mocnej tonacji pomarańczowej. Jest on ceniony ze względu na walory estetyczne oraz panujące obecnie trendy i ma bardzo korzystny wpływ na człowiek, porównywany do bezpieczeństwa i relaksu.

Strona internetowa Amelia-Wedding.pl oferuje nietuzinkowe i ponadczasowe łososiowe zaproszenia ślubne, które formą i stylem będą idealnie wpasowywały się do różnorodnych motywów przewodnich wesela. Firma posiada bardzo wiele gotowych, elegancko ozdobionych  zaproszeń, takich jak Pistacjowe, Elegant czy Magnet.

Zaproszenia ślubne w kolorze łososiowym - modny wybór na romantyczną okazję!

Jeżeli szukacie oryginalnego i nietuzinkowego pomysły na powiadomieniu o Waszym Wielkim Dniu, dobrze trafiliście! W naszej ofercie znajdują się piękne zaproszenia ślubne w kolorze łososiowym - odcieniu, który już od kilku sezonów podbija zarówno świat mody, jak i designu i wystroju wnętrz. Zdobył sobie także ogromną popularność w branży ślubnej - i to nie bez powodu. Jest to kolor romantyczny, delikatny i subtelny, szczególnie ceniony przez wymagające Panny Młode.

Jesteśmy w stanie zrealizować dowolną ilość zamówień, oferując powiadomienia o weselu w dowolnej liczbie. Zrobimy wszystko, aby były one tak samo wyjątkowe, jak Wasz dzień zawarcia związku małżeńskiego! Oferujemy produkty w różnych rozmiarach i kształtach - zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

łososiowe zaproszenia ślubne