Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Białe kwiaty i zieleń

Biel to kolor, który doskonale łączy się z zielenią budzącą skojarzenia z przyrodą. Duży wybór kwiatów w kolorze białym, daje wspaniałe możliwości dekoracji i motywów przewodnich, a połączenie tej barwy z zielenią nada przyjęciu naturalnego, żywego charakteru. Najpopularniejsze kwiaty w kolorze białym, które często wykorzystujemy przy projektowaniu zaproszeń, to konwalia, lilia, frezja, kalia, róża oraz tulipan. W tym zestawieniu kolorystycznym często decydujecie się na botaniczne zaproszenia ślubne z piwonią i eukaliptusem, a także różą i paprocią. Do zaproszeń możecie także dobrać odpowiednie dodatki weselne, które będą uzupełniać całą dekorację. I tu warto obejrzeć zielone winietki na stoły weselne czy też zawieszki na alkohol oraz oryginalne, botaniczne podziękowania dla Gości.

Zaproszenia w stylu greenery

Zaproszenia stanowiące połączenie bieli oraz zieleni idealnie wpisują się w niezwykle popularny w ostatnim czasie styl greenery. Pojęcie to odnosi się głównie do koloru dominującego w zdobieniach dodatków. To botaniczna zieleń o mocnym odcieniu, która kojarzy się z łonem natury i zielenią lasu. Symbolizuje ona również początek nowej drogi. Dekoracje utrzymane w tym stylu mogą mieć postać zielonych pędów oraz gałązek paproci, a także eukaliptusa, liści bananowca i sukulentów. W kolekcji Flores znajdziecie zaproszenia utrzymane w tym klimacie. Widnieją na nich zielone gałązki w otoczeniu złotej ramki i tekstu. Całość uzupełnia biała koperta z ozdobną wklejką z nadrukiem. Warto także obejrzeć zaproszenia ślubne z eukaliptusem i paprocią z kolekcji Kalia. Dodaliśmy do nich ekologiczne koperty, które także ozdobione są wklejką. Przeglądając naszą stronę można zauważyć też zaproszenia z liśćmi paproci oraz inne inspirujące, botaniczne motywy.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.