Zaproszenia ślubne granatowo złote

Biel czy pastele to nie jedyne kolory, jakie mogą się pojawiać na ślubnych dekoracjach. Równie dobrze do tego celu sprawdzi się połączenie granatu oraz złota, które prezentuje się niezwykle szykownie. Bogaty wybór zaproszeń utrzymanych w tej kolorystyce można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego amelia-wedding.pl. Wszystkie nasze zaproszenia tworzymy ręcznie, co jest gwarancją ich niepowtarzalnego wyglądu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Czeka na Was wiele inspiracji - jeśli nie wiecie na jaki kolor przewodni się zdecydować, zajrzyjcie obejrzeć nasze propozycje zaproszeń ślubnych.

Granatowo - złote zaproszenia z naszej oferty

Nasz sklep amelia-wedding oferuje bogaty asortyment zaproszeń w odcieniach granatu oraz złota. Pierwsza propozycja to model Laura nr 2. Jest to granatowe zaproszenie utrzymane w stylu glamour ze złotą ramką z białą kamelią i zielonymi liśćmi. Ten model jednokartkowy tworzony jest na sztywnym, gładkim papierze satynowym , a jego duży rozmiar - A5 świetnie sprawdzi się w przypadku dużej ilości informacji.  W zestawie znajduje się koperta w odcieniu ciemnej zieleni z trójkątnym zamykaniem, a w jej wnętrzu umieszczone zostało granatowe tło z motywem kwiatowym. Brilant nr 1 to granatowe zaproszenia ze złoceniem oraz grafiką róż. To klasyczna forma zaproszenia jednokartkowego, z dwustronnym nadrukiem. Do zaproszenia dołączona jest elegancka, granatowa koperta ze złoceniem róż wewnątrz. Jest to bardzo oryginalne połączenie złota z granatową barwą. Natomiast w modelu Glamour nr 1 wykorzystaliśmy papier granatowy, a złocona owijka z papierem brokatowym współgra z kolorystyką zaproszenia. Zaproszenie to jest w formie eleganckiego etui. Sonata nr 1 to kolejna propozycja zaproszenia ślubnego w stylu glamour stanowiącego połączenie granatu oraz złota. To model jednokartkowy, w którym głównym elementem ozdobnym jest ornament oraz kolorystyka. Jest to klasyczne zaproszenie, które uszlachetnione jest przez złocone elementy. Granatowe zaproszenia ślubne z dodatkiem złotych liter, kwiatów czy ornamentów to z pewnością ciekawy wybór, a jednocześnie połączenie oryginalności z prostotą formy.

Do tych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.