w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Oryginalne zaproszenia ślubne z hortensją w tle

Marsz Mendelssohna to chyba najbardziej znany fragment muzyki Feliksa, który był układany do „Snu nocy letniej Szekspira”. Został skomponowany w pierwszej połowie XIX wieku i bardzo często po dzień dzisiejszy grany jest w kościołach na organach na zakończenie ślubów. „Tango straconych” zespołu Ich Troje, czy „Biją nam weselne dzwony” w przepięknym wykonaniu polskiego kompozytora, Damiana Holeckiego, to tylko wybrane przykłady nawiązania do wyjątkowej i podniosłej chwili, jaką jest ślub oraz wesele. W tym momencie Para Młoda przysięga sobie na ślubnym kobiercu dozgonną miłość i pojednanie do ostatnich swoich dni.

Impreza weselna opiewa w cudowne i wyjątkowe chwile, takie jak pierwszy taniec, tort weselny, wspólne tańce i hulanie do białego rana. Wszystko musi być zaplanowane odpowiednio wcześnie, a jednym z pierwszych etapów organizowania hucznego wesela powinno być wysłanie eleganckich zaproszeń ślubnych do gości weselnych. Zaproszenia ślubne z hortensją w tle będą bardzo uniwersalnym i nowoczesnym przykładem, który pasuje do każdego motywu ślubu i wesela. Wyjątkowo bujne i kwiatowe wzory zawsze będą ciekawą i przyciągającą wzrok ozdobą każdego organizowanego wesela. Pasują do takich stylów, jak boho, retro, czy wiejski i przepiękny rustykalny charakter dawnej wsi.

Różowy odcień zaproszeń ślubnych z hortensją symbolizuje silne emocje partnerskie, miłość, romans oraz małżeństwo. Takie zaproszenia będą bardzo dobrze komponowały się z dekoracją stołu weselnego, która nie jest w tym przypadku szczególnie wymagająca, jeżeli chodzi o mnogość zastosowanych dodatków oraz akcesoriów. Wspomniany kolor, przypominający kwiat hortensji, może stanowić indywidualny przewodnik imprezy weselnej, jak również bardzo dobrze komponuje się w formie uzupełnienia do innych, wybranych odcieni wesela.

Zaproszenia ślubne z hortensją w tle zapraszają swoim wyglądem do wspólnej zabawy. Wieszczą bardzo udaną uroczystość oraz niezapomniane chwile. Pokazują, że doceniamy inne osoby oraz jesteśmy im wdzięczni za obecność. Czy może być coś bardziej zachęcającego do wspólnego biesiadowania weselnego, jak zaproszenia ślubne inspirowane cudownym kwiatem hortensji?

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl dostępna jest pokaźna kolekcja zaproszeń ślubnych. Wśród nich można znaleźć znakomitą i wyjątkową kolekcję zaproszeń ślubnych z hortensją. Każda Para Młoda może indywidualnie uzgodnić projekt z firmą i dopasować do własnych inspiracji.

Zaproszenia ślubne kwiatowe - hortensja naszą inspiracją

Jeżeli chodzi o inspirację na design zaproszeń ślubnych, hortensja to fantastyczna roślina. W naturze występuje w wielu różnych kolorach, co przekłada się na różnorodność oferowanych przez nas modeli. Posiadamy kilkanaście niezwykle ciekawych, oryginalnych, a przy tym zachwycających pod względem estetycznym produktów. Dysponujemy wzorami klasycznymi, eleganckimi, ale także bardziej awangardowymi. Na naszych produktach królują jednak motywy kwiatowe. Niektóre z modeli udekorowane są dodatkowo aksamitnymi wstążkami oraz delikatną koronką, aby jeszcze bardziej podkreślić uroczysty charakter tej jedynej w życiu okazji. Nasza kolekcja w tym odcieniu składa się z produktów w różnych rozmiarach i kształtach - gwarantujemy, że każda para znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie. Jeżeli chodzi o nasze zaproszenia ślubne, hortensje to jedne z najbardziej popularnych modeli.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne z hortensją