Zaproszenie ślubne kwiatowe - Hortensja

Proces przygotowań dnia zawarcia związku małżeńskiego nie jest łatwy - zajmuje sporo czasu, wymaga dużo zaangażowania i jeszcze więcej cierpliwości. Każda para chce, aby wszystkie elementy złożyły się na robiącą wrażenie, idealną całość. Jednym z najważniejszych kroków na drodze do osiągnięcia tego celu jest wybór odpowiednich powiadomień o weselu. Zaproszenia ślubne inspirowane hortensją to strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcą podkreślić wzniosły charakter tego Wielkiego Dnia. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście wyjątkowych produktów we wszystkich kolorach tego niezwykłego kwiatu - od chabrowego, poprzez fioletowy, aż po różowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, pełnym wyjątkowych, niepowtarzalnych i niezwykle atrakcyjnych produktów!

Zaproszenia ślubne kwiatowe - hortensja naszą inspiracją

Jeżeli chodzi o inspirację na design zaproszeń ślubnych, hortensja to fantastyczna roślina. W naturze występuje w wielu różnych kolorach, co przekłada się na różnorodność oferowanych przez nas modeli. Posiadamy kilkanaście niezwykle ciekawych, oryginalnych, a przy tym zachwycających pod względem estetycznym produktów. Dysponujemy wzorami klasycznymi, eleganckimi, ale także bardziej awangardowymi. Na naszych produktach królują jednak motywy kwiatowe. Niektóre z modeli udekorowane są dodatkowo aksamitnymi wstążkami oraz delikatną koronką, aby jeszcze bardziej podkreślić uroczysty charakter tej jedynej w życiu okazji. Nasza kolekcja w tym odcieniu składa się z produktów w różnych rozmiarach i kształtach - gwarantujemy, że każda para znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie. Jeżeli chodzi o nasze zaproszenia ślubne, hortensje to jedne z najbardziej popularnych modeli.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne z hortensją