w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ze złoceniem

Złoty to kolor, który prezentuje się niezwykle szykownie i idealnie będzie pasować do ceremonii utrzymanych w stylu glamour. Przykładem takich zaproszeń może być kolekcja Flores, która do wyboru oferuje różne motywy kwiatowe -  delikatne brzoskwiniowe piwonie oraz zielone gałązki w otoczeniu zielonej ramki oraz tekstu, subtelne różowe kwiaty, czy bordowe roślinne motywy. To zaproszenia ślubne jednokartkowe, tworzone na białym, gładkim papierze satynowym o wysokiej gramaturze. Wymiary zaproszenia to 21x15 centymetrów, czyli jest to duży format A5. Całość dopełnia biała koperta z trójkątnym zamykaniem z wklejką z kwiatową grafiką. Kolejna propozycja to zaproszenia Rubin ze złoconymi gałązkami i kwiatami w kolorze z przewagą różu, bordo lub bieli. Wykonujemy je na białym, sztywnym papierze satynowym, a wymiary zaproszenia po złożeniu to 14x14 centymetrów, czyli zaproszenie jest w formie kwadratu. W zestawie znajduje się przezroczysta koperta z trójkątnym zamykaniem z nadrukiem kwiatowym.

Zaproszenia ze srebrzeniem

Równie efektownie prezentują się zaproszenia, gdzie dominującą barwą jest srebro, czyli kolor niezwykle elegancki oraz stylowy. Przykładem zaproszeń ślubnych ze srebrzeniem są Mikado, które utrzymane są w stylu glamour. To zaproszenia jednokartkowe. Srebrzone są tutaj zarówno kwiaty, jak i tekst. Rozmiar zaproszenia to 12x17 centymetrów. W cenie znajduje się biała koperta oraz owijka z papieru perłowego, która dodaje delikatności całemu projektowi. Połyskujące, srebrne elementy pojawiają się także na zaproszeniu Sorento nr 17, które zdobi grafika w chłodnym odcieniu niebieskiego, a całość dopełniają zielone gałązki i motywy roślinne. Wyjątkowa przy tym zaproszeniu jest także koperta, w kolorze zaproszeń i również z dodatkiem srebrnego motywu. Jest to zaproszenie zaprojektowane na śluby w zimowej scenerii, dodające blasku całej uroczystości. Również format jest bardzo elegancki - duże zaproszenia A5 na pewno zostaną zapamiętane przez zaproszonych Gości.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.