Zaproszenie ślubne kwiatowe - Anemone (Zawilec)

Zaproszenia ślubne Anemone (Zawilec) to najwyższej jakości produkty wykonane z naturalnych materiałów. Niektóre z nich wykonane zostały z papieru z dodatkiem lnu, opakowane w kartonik z papieru ekologicznego, są zatem nie tylko przyjazne środowisku i ekologiczne, ale także niezwykle stylowe. Przypadną do gustu zwłaszcza tym parom, dla których liczy się design zrównoważony, oparty o materiały naturalne i takie, które nie niszczą środowiska. Zważywszy na palący problem z plastikiem i innymi śmieciami, nasze produkty wykonane z materiałów ekologicznych to doskonała alternatywa dla świadomych konsumentów.

Kolekcja inspirowana Anemonem (Zawilcem) - zaproszenia ślubne o wyjątkowym designie

Oferowane przez nas ekologiczne i przyjazne środowisku produkty wcale nie są drogie! Zaproszenia ślubne inspirowane anemonem (Zawilcem) to doskonały kompromis pomiędzy najwyższą jakością materiałów i wykonania a korzystną, niewysoką ceną. Udowadniamy, że produkty oparte o zrównoważony design wcale nie muszą być drogie, a dbanie o środowisko naturalne może być naprawdę proste. Jeżeli należycie do par, którym los naszej planety leży na sercu, zapoznajcie się naszymi ekologicznymi modelami. Znajdziecie wśród nich zawiadomienia o weselu z różnymi motywami kwiecistymi, o zróżnicowanej kolorystyce i wzorach.

Zaproszenia ślubne to nie tylko ekologiczne, przyjazne środowisku materiały, ale także niepowtarzalny design. Oferowane przez nas produkty są wyjątkowe także pod względem wizualnym. Dominują wśród nich modele o wzorach i motywach kwiatowych. Przedstawiają ręcznie malowane rośliny, liście i pąki - róż, magnolii, maków i innych pięknych kwiatów. Tego typu produkty doskonale wpiszą się w estetykę wesel organizowanych w różnych stylach, ale szczególnie w stylu country, prowansalskim, rustykalnym czy boho.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne z anemonem zawilcem